Nasz rodak odpowiada na pytanie czy w futerale na kontrabas można przewieźć człowieka przez granicę. Zobacz występ Dominika Jabłkowskiego w Dzień Dobry TVN!

Dominik Jabłkowski wystąpił dziś w programie Dzień Dobry TVN

Na co dzień jest muzykiem i gra na kontrabasie, ale wiedza którą posiada budzi podziw. Pochodzący z Grabin Dominik Jabłkowski, na antenie Dzień Dobry TVN udzielał fachowych porad czy jest możliwe w futerale na kontrabas przewiezienia człowieka przez granicę. A wszystko to w kontekście historii brawurowej ucieczki byłego szefa koncernu  Nissana-Renault, któremu za malwersacje finansowe groziło w Japonii więzienie.

„Carlosowi Ghosnowi groziło w Japonii wieloletnie więzienie za przestępstwa finansowe. Były szef koncernu Nissan-Renault uciekł do Libanu w futerale na kontrabas! Towarzyszyli mu ochroniarze przebrani za muzyków. Biznesmen broni swojej niewinności” – pisze na swojej stronie Dzień Dobry TVN

Oprócz udzielania fachowych porad Dominik  dał świetny pokaz gry na kontrabasie udowadniając, że jest człowiekiem wielu talentów.

Dominik szacun i czapki z głów!

Poranny program Dzień Dobry TVN z udziałem Dominika Jabłkowskiego można obejrzeć pod tym linkiem.

https://dziendobry.tvn.pl/a/byly-szef-nissana-uciekl-z-japonii-w-futerale-na-kontrabas?fbclid=IwAR3m12GmXPAE8VQLDLHKt2qFyXwAD9tDA7QjzaMluckX1OzJA1WDDjMdshM

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0