Nikola Ciećkiewicz wywalczyła brąz na Mistrzostwach Europy Bikinii Fitness

Sukcesem zakończył się udział 20 -letniej dębiczanki Nikoli Ciećkiewicz na tegorocznych Mistrzostwach w Mistrzostwach Europy w Santa Susana w Hiszpanii. Debiutująca na tych zawodach Nikola wywalczyła brązowy medal.

Nikola jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, które skończyła z świetnymi wynikami. Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. Na początku była to jazda figurowa na lodzie, którą to dyscyplinę z sukcesami uprawiała przez 6 lat. Jako zawodniczka wzięła udział w wielu zawodach, także tych międzynarodowych.

Jej przygoda z zajęciami na siłowni rozpoczęła się w 2017 roku. Wtedy jak mówi miała pierwszy kontakt z „żelastwem” . Na swoje pierwsze wyjście na scenę przygotowywała się przez rok. W swoim debiucie zdobyła srebro, a na Mistrzostwach Polski – brąz. Konkurencję wówczas miała bardzo silną – blisko 17 zawodniczek w obydwu kategoriach.

Dziś zawodowo zajmuje się sportem. Jest trenerem personalnym i najchętniej w tej dziedzinie współpracuje z kobietami.

Kilkanaście dni temu Nikola zajęła III miejsce w Mistrzostwach Polski Bikinii Fitness i oraz drugie miejsce na debiutach. Był to duży sukces dębiczanki, zwłaszcza że był to jej debiut w mistrzostwach.

Dziewczyna z Dębicy na podium Mistrzostw Polski Bikinii Fitness – ziemiadebicka.pl