Nowe zabiegi w Salonie „Świat Paznokci”. Zapraszamy na lipolize iniekcyjną

Wiosna to bardzo dobry czas na zabiegi pielęgnacyjne i odchudzające w salonie kosmetycznym. Po zimie zwłaszcza tak długiej i mroźnej jak ta ostatnia skóra wymaga regeneracji, intensywnego nawilżenia i ujędrnienia. Z korzyścią dla niej będzie także zaaplikowanie różnego rodzaju zabiegów regeneracyjnych i odchudzających. To jest właśnie ten czas kiedy najlepiej skorzystać m.in. z zabiegu lipolizy iniekcyjnej.

Lipoliza iniekcyjna, nowy zabieg wprowadzony do oferty Salonu „Świat Paznokci” w Dębicy jest jedną z nieinwazyjnych metod modelowania sylwetki. Efektem tego zabiegu jest likwidacja tkanki tłuszczowej za pomocą innowacyjnej substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych. Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej drogą iniekcji.

Lek pozyskany z soi, czyli fosfatydylocholinę podaje się bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Po podaniu lecytyna przenika do wnętrza komórek tłuszczowych i powoduje rozpad trójglicerydów. Lecytyna jest następnie transportowana wraz z lipoproteidami do wątroby, gdzie ma miejsce rozpad tłuszczów i wydalenie ich z organizmu. Zabieg może być wykonywany na twarzy – można zlikwidować tzw. drugi podbródek oraz na ciele – na powierzchni ud, boczków, kolan, brzucha, pośladkach i biodrach.

Przed zabiegiem nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych badań. Podawana substancja uznawana jest za całkowicie bezpieczną. Efektem serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej jest utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu jej wykonania. Dodatkowo powoduje on poprawę metabolizmu komórkowego skóry i mikrokrążenia, a także stymuluje regenerację skóry. Aby uzyskać zadowalający efekt zabiegi należy powtórzyć co najmniej 2 do 4 razy w odstępach od 4 do 6 tygodni. Zabieg nie trwa długo, około 20 minut – 30 minut.

Cena zabiegu lipolizy iniekcyjnej uzależniona jest od rodzaju i ilości wykorzystanego preparatu. Przykładowo likwidacja drugiego podbródka w naszym salonie – jeden zabieg to koszt 199 zł.

Kontakt: Salon „Świat Paznokci”
ul. Sobieskiego 12
39-200 Dębica
tel. 693 522 229
http://www.swiat.paznokci.com.pl/

źródło: Salon „Świat Paznokci”

Podziel się z innymi
0Shares
0 0