Od dzisiaj otwarte są place zabaw w Dębicy

Place zabaw na terenie Dębicy zostały zdezynfekowane

Od dzisiaj, 5 czerwca br. w związku ze znoszeniem ograniczeń dotyczących pandemii koronawirusa od godz. 15:00 place zabaw na terenie miasta Dębicy zostaną ponownie otwarte.

Wcześniej wszystkie place będą zdezynfekowane, a piasek w piaskownicach zostanie wymieniony. Na placu zabaw trzeba będzie zachować ostrożność – przed wejściem na plac należy zdezynfekować ręce, obowiązywać będzie również dwumetrowy dystans od innych osób, a rodzice i opiekunowie dzieci są proszeni o zakrywanie nosa oraz ust, używając w tym celu np. maseczki. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, place zabaw będą stale dezynfekowane.

Place zabaw w zarządzie miasta Dębicy znajdują się: w Parku Jordana przy ul. Strumskiego (plac zabaw + teren przyległy), na Osiedlu Matejki, na Osiedlu Jana III Sobieskiego, na ul. Sienkiewicza, na ul. Cmentarnej, na ul. Świętosława, na ul. Łysogórskiej, na ul. 23 Sierpnia, na Osiedlu Metalowiec, na ul. Wagnera, na ul. Gajowej, przy Szkole Podstawowej nr 8 – ul. Wielopolska, przy Szkole Podstawowej nr 2 ul. Ogrodowa, przy Przedszkolu Miejskim nr 6 – os. Matejki, na ul. Wielopolskiej, na ul. 3 Maja – PM nr 8.

Zasady korzystania z placów zabaw.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0