Previous
Next
Previous
Next

Pamiętacie ten basen? Ten las i to miejsce!

Były takie czasy, że w Dębicy nie było żadnego basenu. Ani na wolnym powietrzu, ani krytego. A ten położony kilkanaście kilometrów od miasta cieszył się ogromną popularnością. Dojazd był dość kiepski bo autobusy PKS jeździły tam rzadko, ale w upalne dni wypoczywało tu setki dębiczan. Pamiętacie gdzie był ten basen? Zapraszamy do wspomnień na nasz profil FB. To byly piękne czasy!

O historii Ośrodka Wypoczynkowego w Jaworzu Dolnym można przeczytać w poniższym artykule (ZDJĘCIA)
Ośrodek wypoczynkowy „Stomil” w Jaworzu Dolnym. 50 lat temu oddano do użytku turystyczną perełkę regionu – ziemiadebicka.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.