Pięciu kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość

O 62 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 37-letni kierujący skodą. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dębiccy policjanci, za nadmierną prędkość, zatrzymali jeszcze prawa jazdy czterem innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj na terenie powiatu dębickiego, 5 kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 37-letni mieszkaniec Chrząstowa, który kierując skodą, jadąc przez Pustków, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h.

Również wczoraj w Brzeźnicy, policjanci zatrzymali prawo jazdy 34-letniej mieszkance Pilzna. Kobieta jechała pojazdem marki Kia z prędkością 107 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania był 50-letni mieszkaniec Święcan. W Lipinach, w terenie zabudowanym przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał fordem mając na liczniku 102 km/h. Tego dnia uprawnienia stracił również 42-letni mieszkaniec Koprzywnicy. Mężczyzna w Pustkowie jadąc toyotą przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. Piątym kierowcą, który stracił wczoraj prawo jazdy na terenie powiatu dębickiego był 35-letni mieszkaniec Tarnowa. Mężczyzna w Bobrowej jechał oplem z prędkością 102 km/h. 

Podziel się z innymi
0Shares
0 0