Plebiscyt Lirene: Kobieta. Innowacja. Natura. 2021

Marka Lirene po raz drugi ogłosiła swój Plebiscyt Lirene: Kobieta. Innowacja. Natura. Plebiscyt powstał by wyróżnić kobiety tworzące ciekawe proekologiczne biznesy, inicjatywy oraz badania naukowe mające pozytywny wpływ na przyszłość naszej planety. Projekty do plebiscytu można zgłaszać do 30 czerwca 2021.

Wiemy, że Polki są bardzo kreatywne i mają mnóstwo ciekawych pomysłów w zakresie dbania o swoje otoczenie – zmieniają i kształtują społeczne postawy, tworzą ekologiczne produkty, angażują się w projekty i badania, których efekty zobaczymy w przyszłości. Dlatego pragniemy jako marka Lirene docenić ich wysiłek, wyróżniając najciekawsze proekologiczne działania i wesprzeć je w ich promocji oraz rozwoju.

Lirene to marka tworzona przez kobiety dla kobiet, dla których dbałość o naturę jest szczególnie istotna. Śledzimy trendy i dokonujemy nowych odkryć, by przyszłe pokolenia mogły cieszyć się pięknem i  bezpieczeństwem, jakie gwarantuje czyste środowisko. Nasze procesy i produkty projektujemy w sposób odpowiedzialny, zwracając uwagę na ich aspekty ekologiczne.
Dlatego chcemy wspierać kobiety o podobnych wartościach i myśleniu – przedsiębiorczynie, inicjatorki, influencerki, badaczki i innowatorki, którym troska o przyszłość naszej planety nie jest obca.

Przed nami II edycja Plebiscytu Lirene: Kobieta. Innowacja. Natura. Dbałość o naturę i środowisko, w którym żyjemy, jest dla Lirene szczególnie istotna – chcemy zostawić przyszłym pokoleniom czysty, ekologiczny świat. Dlatego zwracamy uwagę zarówno na procesy i technologie, które mają wymierny wpływ na środowisko, jak i na zmianę naszych przyzwyczajeń oraz zachowań, dzięki którym – małymi krokami – możemy robić coś dobrego dla naszej planety. Pragniemy nagrodzić kobiety, które również wdrażają swoje proekologiczne pomysły, a tym samym dbają o dobro Ziemi i zachęcają do tego innych.

Zgłoszenia do Plebiscytu
Do udziału w plebiscycie, Lirene zaprasza kobiety, które deklarują bycie eko i czynnie dbają o środowisko. Mogą to zatem być przedsiębiorczynie, inicjatorki, influencerki, badaczki, aktywistki i innowatorki, dla których troska o przyszłość naszej planety jest bardzo ważna.

Weryfikacja
Jury dokonuje wstępnej weryfikacji zgłoszeń, wybiera 6 (w tym zwyciężczynię nagrody głównej), które przechodzą do kolejnego etapu – głosowania internautów.

Głosowanie
Podczas II edycji Plebiscytu Lirene: Kobieta. Innowacja. Natura. osoba fizyczna będzie mogła oddać 1x głos na 1 wybraną przez siebie finalistkę. 2 projekty, które zdobędą najwięcej głosów zostaną wyróżnione nagrodą pieniężną, zwaną nagrodą publiczności (po 10 000zł każda). Głos można oddać jednorazowo, z jednego adresu e-mail. Zwyciężczyni nagrody głównej może być jednocześnie zwyciężczynią nagrody publiczności.

Ponowna weryfikacja przez jury
Poza głosami internautów najważniejsze decyzje leżą w rękach Jury. To oni decydują, kto zdobędzie nagrodę główną plebiscytu – 15 000zł.

W składzie jury oceniającego projekty znalazły się:
Ambasadorka plebiscytu – Dominika Szaciłło – zwyciężczyni I edycji Plebiscytu Lirene: Kobieta. Innowacja. Natura. oraz twórczyni inicjatywy „Uwaga, śmieciarka jedzie”
Reprezentantka marki – Joanna Orfinger (Global Brand Manager Lirene)
Reprezentantka Patrona Mediowego – Martyna Wyrzykowska (redaktorka naczelna ofeminin.pl )
Reprezentantka NGO – Katarzyna Dziedzic (współzałożycielka, przedstawicielka Fundacji Schronisko dla Roślin)
Ambasadorka marki Lirene – Paulina Górska (eko-influencerka)

Harmonogram Plebiscytu

  • przyjmowanie zgłoszeń 4.05–30.06
    możliwość zgłaszania się do plebiscytu, poprzez formularz na stronie www.kameny.lirene.pl
  • obrady Jury i wybór 6 finalistek 1.07–23.08
  • głosowanie Internautów 24.08–8.10
  • obrady Jury 11.10–13.10
  • ogłoszenie wyników i gala wręczenia nagród 15.10

NAGRODY:
Zwyciężczynie plebiscytu otrzymują nagrody finansowe, dzięki którym będą miały możliwość poszerzenia swojej działalności, rozwój w tematyce ekologii i promocję dbałości o środowisko naturalne.

15 tys. zł. – nagroda główna przyznana przez jury,
10 tys. zł. x 2 – wyróżnienie przyznane przez głosujących

Szczegóły plebiscytu na : www.kameny.lirene.pl

źródło: lirene.pl

Podziel się z innymi
0Shares
0 0

Sorry, no related articles to display.