Po 38 latach pracy odeszła na emeryturę

Po blisko 38 latach pracy w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na zasłużoną emeryturę odeszła Lucyna Świętoń.

W jej pożegnaniu uczestniczyli pracownicy Ośrodka. Lucyna Świętoń przepracowała blisko 38 lat w pomocy społecznej. 7 lat jako pracownik socjalny w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dębicy w Dziale Służb Społecznych i 31 lat jako starszy pracownik socjalny w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy w Dziale Integracji i Pomocy Środowiskowej.

Jak powiedziała Małgorzata Kędzior, dyrektor MOPS w Dębicy Pani Lucyna uczestniczyła w tworzeniu we wrześniu 1990 roku ośrodka wraz z kilkoma wtedy jego pracownikami. W czasie pożegnania Małgorzata Kędzior wyraziła nadzieję, że Pani Lucyna nie zerwie kontaktów z ośrodkiem i będzie odwiedzać swoich przyjaciół i współpracowników.

Na pamiątkę pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy Pani Lucyna otrzymała pamiątkową statuetkę z certyfikatem „kwalifikującym” ją do grona emerytów Rzeczpospolitej Polskiej” oraz upominkowy prezent od współpracowników z MOPS.

Życzenia i rozmowy – nie tylko o historii Ośrodka i pomocy społecznej w Dębicy – zakończyły to bardzo miłe i sympatyczne spotkanie.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi
0Shares
0 0