-->

Podyskutują on-line o zagospodarowaniu przestrzennym w rejonie ulic Świętosława, Łąkowej i Cmentarnej w Dębicy

We wtorek 20 kwietnia br. odbędzie się dyskusja publiczna na temat projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Świętosława, Łąkowej i Cmentarnej w Dębicy. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, dyskusja odbędzie się w formie on-line za pomocą platformy ZOOM.

W dyskusji można wziąć udział po kliknięciu w link, który aktywny będzie 20 kwietnia br.  Warunkiem dołączenia do spotkania jest podanie imienia i nazwiska. Podczas dyskusji możliwe będzie zabieranie głosu, z opcją udostępnienia swojego wizerunku (w tym celu komputer powinien być wyposażony w kamerę oraz mikrofon), zadawanie pytań i składanie uwag w formie zapisu tekstowego.

Plan dyskusji publicznej:

  • od godz. 11:00 do 12:00 – dyskusja na temat rozwiązań przyjętych w projekcie zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Dębica – 2010 w rejonie ulic Świętosława, Łąkowej i Cmentarnej w Dębicy,
  • od. godz. 12:30 do 14:00 – dyskusja na temat rozwiązań przyjętych w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nr 1/2019 w rejonie ulic Świętosława, Łąkowej i Cmentarnej w Dębicy.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi
0Shares
0 0