Previous
Next
Previous
Next

Podział punktów na lodowisku przy Piłsudskiego, udany wyjazd zawodników Mini Hokej do Krakowa

W sobotnie popołudnie na dębickim lodowisku spotkały się drużyny lokalnego UKH Dębica oraz PTH Koziołki Poznań. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy z Poznania zdobywając 2 bramki. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i kolejne 3 bramki zdobyli zawodnicy z Dębicy. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Niestety dwie kolejne tercje były pod dyktando zawodników z Poznania. Druga tercja przyniosła tylko jedną bramkę dla zawodników z Poznania, natomiast ostatnia tercja zakończyła się wynikiem 1:4. Ostateczny wynik: 4:7 (3:2, 0:1, 1:4), bramki dla UKH Dębica zdobyli: Zawiła(2), Burnat A., Kuczek.
Niedzielne spotkanie miało całkiem odmienne oblicze, pierwszą bramkę dla UKH Dębica w 4 minucie i 26 sekundzie zdobył Maciej Gągol, a zdobyte prowadzenie na początku pierwszej tercji zostało dowiezione do końca spotkania. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 2:0 dla Dębiczan. Druga tercja również była pod dyktando zawodników z Dębicy, którzy zdobyli kolejne 3 bramki, a gwizdek kończący drugą tercję pokazał na tablicy wyników 5:2. Ostatnia tercja zakończyła się jedną bramką przewagi dla poznanian. Końcowy wynik spotkania: 6:4 (2:0, 3:2, 1:2), bramki dla UKH Dębica zdobyli: Gągol(2), Bryk(2), Kopyściański, Zawiła

Bardzo dobry występ Mini Hokeja na turnieju w Krakowie w swojej kategorii wiekowej. Mini Hokej 2 wygrał swoje wszystkie mecze, natomiast ich starsi koledzy zanotowali dwie porażki. W tej kategorii wiekowej rozgrywane są turnieje podnoszące umiejętności zawodników oraz ich ogranie na lodowisku. W krakowskim turnieju wystąpiły drużyny z Oświęcimia, Krynicy, Dębicy oraz Gospodarze, a każda z reprezentacji składała się z dwóch zespołów.