Pomóżmy Izabeli Mazur spełnić jej taneczne marzenie - ziemiadebicka.pl

Pomóżmy Izabeli Mazur spełnić jej taneczne marzenie


Zostały niespełna  4 godziny do zamknięcia głosowania w którym nagrodą jest występ na Gali Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Każdy głos się liczy. Rywalizacja jest bardzo ostra. Reprezentantka Dębicy Izabela Mazur konkuruje z reprezentantami Warszawy i Rzeszowa.

Minęła godzina 20.00, a na Izę zagłosowało dotychczas 1307 osób. Drugi w kolejności uczestnik konkursu z Warszawy ma 1273 głosów, a trzeci z Rzeszowa 1270.
Zainteresowanie tym tematem na naszym portalu przerosło nasze oczekiwania. Od wczoraj artykuł o starcie Izy w konkursie przeczytało ponad 12 800 osób, a artykuł został udostępniony z portalu blisko 200 razy, a z FB ponad 80. Materiał udostępniają osoby prywatne oraz kluby sportowe, zespoły i inni posiadający profile na FB.

“Izabela Mazur to młoda, skromna i niezwykle utalentowana tancerka ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance z Dębicy. Zaczęła swoją taneczną przygodę w wieku 6 lat. Dziś jest 5-krotną Mistrzynią Polski, w tym 2-krotną w solo oraz finalistką Mistrzostw Europy i Świata. Byłoby wspaniale gdyby spełniła swoje taneczne marzenie i wystąpiła na Gali Mistrzów Polskiej Federacji Tańca” – mówi Edyta Medrek-Sliwa dyrektor artystyczny Soul Dance

Głosowanie trwa dzisiaj do północy. Aby głos był ważny, należy go potwierdzić w informacji zwrotnej na skrzynce mailowej. Tutaj jest link do głosowania: https://www.pft.org.pl/911,Sonda.html