Pomóżmy Karolinie Olszewskiej wygrać You Can Dance !

Zachęcamy do wsparcia utalentowanej tancerki z Dębicy wysyłając SMS o treści 3 na numer 7350. Głosy pozwolą dębiczance wygrać telewizyjny program, w którym doszła do upragnionego finału. Głosowanie trwa do najbliższej niedzieli, 28 listopada.

Karolina jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy.
– Jesteśmy bardzo dumni z naszej uczennicy i mocno trzymamy kciuki za jej powodzenie w finale programu You Can Dance – mówi dyrektor szkoły Dorota Piękoś i dodaje – Karolinka jest nie tylko utalentowaną młodą artystką, ale i wzorową uczennicą osiągającą bardzo dobre wyniki w nauce. Może być inspiracją i wzorem do naśladowania, jak pogodzić obowiązki szkolne z rozwijaniem swojego talentu. Cała społeczność szkolna kibicuje Karolince i zachęcamy również do wysyłania SMS-ów.

W ostatnią niedzielę 12-letnia dębiczanka wystąpiła w półfinale telewizyjnego show. W pierwszym tańcu zaprezentowała się w parze z Tymkiem Sobczykiem. W drugiej części wykonała układ solowy, który dał jej awans do najlepszej czwórki pierwszej edycji programu. Juror Agustin Egurrola podkreślił, że nie wyobraża sobie finałowego odcinka bez Karoliny.

– Teraz wszystko w naszych rękach. To głosy widzów zdecydują kto będzie zwycięzcą pierwszej edycji „You Can Dance – Nowa Generacja”. Zachęcam zatem wszystkich dębiczan do dołączenia do „Teamu Karoliny” i wsparcia jej poprzez wysłanie SMS o treści 3 na numer 7350. Wesprzyjmy Karolinkę na ostatniej prostej programu – apeluje burmistrz Mariusz Szewczyk.

Finałowy odcinek „You Can Dance – Nowa Generacja” odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 listopada o godz. 17:15 w TVP 1.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi
0Shares
0 0