Portal ziemiadebicka.pl - zagląda tu ponad 100 tysięcy Twoich potencjalnych klientów ! Zapraszamy do reklamy na naszym portalu ! - ziemiadebicka.pl

Portal ziemiadebicka.pl – zagląda tu ponad 100 tysięcy Twoich potencjalnych klientów ! Zapraszamy do reklamy na naszym portalu !


W październiku br. minęło 5 lat od uruchomienia portalu ziemiadebicka.pl. Dzisiaj Ziemia Dębicka to najczęściej odwiedzany przez mieszkańców powiatu dębickiego portal lokalny. Codziennie “zagląda” do nas około 10 tysięcy osób. Tygodniowe zasięgi naszego profilu na Facebooku sięgają 200 tysięcy. Ziemia Dębicka to świetne miejsce do zareklamowania się i dotarcia ze swoją ofertą do dziesiątek tysięcy naszych czytelników.

O 5 lat codziennie intensywnie pracujemy aby przekazać Wam najnowsze informacje z terenu ziemi dębickiej. Z naszymi informacjami docieramy do mieszkańców powiatu dębickiego, ale także do wielu osób przebywających poza granicami naszego kraju, które z Dębicą i ziemią dębicką mimo emigracji nadal czują silną więź.
Na portalu ziemiadebicka.pl razem z informacjami z regionu przekazujemy treści reklamowe w formie  artykułów sponsorowanych, banerów, filmów, prezentacji produktowych o których dzięki zasięgowi portalu, dowiaduje się ponad 100 tysięcy naszych użytkowników. Codziennie na portal “wchodzi” kilka tysięcy osób, generujących ponad 100 tysięcy odsłon miesięcznie (dane z października br.)

W ciągu tych 5 lat zaufało nam i nawiązało z nami współpracę kilkadziesiąt firm, instytucji i placówek oświatowych. Nie brakuje też w tym gronie ogólnopolskich marek i dużych firm, które są z nami od początku istnienia portalu, za co im bardzo dziękujemy.  Obecność na portalu ziemiadebica.pl to korzyści nie tylko finansowe, ale także wizerunkowe. Dzięki obecności na naszym portalu firmy sukcesywnie budują i utrwalają swój wizerunek oraz rozpoznawalność marki  docierając do dziesiątek tysięcy naszych czytelników. Mogą to robić zarówno poprzez zamieszczanie graficznych bannerów reklamowych jak i materiałów promocyjnych oraz tekstów sponsorowanych.

Nadchodzący okres mikołajkowo-świąteczno-noworoczny to bardzo dobry czas na zaprezentowanie Czytelnikom portalu ziemiadebicka.pl swojej oferty oraz złożenie życzeń swoim klientom i pracownikom oraz mieszkańcom ziemi dębickiej.

Zapraszamy do kontaktu: reklama@gryfmedia.pl