Potrzebna pomoc dla rodziny z Gumnisk której dzisiejszej nocy doszczętnie spłonął dom

Dzisiaj o około godz. 3.00 nad ranem wybuchł pożar w domu mieszkalnym w Gumniskach. Rodzinie zamieszkującej dom – czterem osobom dorosłym i dziecku – udało się opuścić budynek, który spłonął doszczętnie.
Rodzina, która została bez dachu nad głową i straciła cały swój dobytek potrzebuje dosłownie wszystkiego: ubrań, żywności, przedmiotów codziennego użytku.
O pomoc pogorzelcom apelują m.in. ich sąsiedzi.
“Naszym sąsiadom, którzy w nocy zostali poszkodowani w wyniku pożaru potrzeba dosłownie wszystkiego. Pożar strawił dorobek całego życia rodziny. W jednej chwili zostali pozbawieni dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku. W związku z powyższym gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem” – pisze na swoim profilu Filip Nykiel.

W niedługim czasie zostanie także zorganizowana zbiórka funduszy dla tej rodziny. Kiedy i gdzie poinformujemy gdy zostaną dopracowane szczegóły takiej formy pomocy.

Pomoc w zbiórce niezbędnych rzeczy dla poszkodowanej rodziny zadeklarowała także Pani Agnieszka Syguła z rodziny poszkodowanych.

“Każdy kto chciałby pomóc poszkodowanej rodzinie może przynieść potrzebne rzeczy, w zasadzie wszystko: ubrania, przedmioty codziennego użytku, kosmetyki, żywność pod adres Cmentarna 57/32 lub skontaktować się ze mną pod numerem telefonu: 530 777 359. Wszystkie przekazywane rzeczy będę na bieżąco dostarczała rodzinie” – mówi Pani Agnieszka Syguła.

Dary można także przynosić do Plaza Sport w Dębicy,  ul Krakowska 55 i przekazywać Pani Paulinie Szela.

Aktualizacja 17.40 : Wpłat  z dopiskiem “Darowizna” można dokonywać także bezpośrednio na na konto poszkodowanej w pożarze:

DANE: Aneta Parys numer konta bankowego 26124048071111001078238083

POST NA FB