Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej i 75-lecia LO w Jodłowej

13 października 2021 r.  w Jodłowej odbyły się tegoroczne powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas wydarzenia starosta Piotr Chęciek, wicestarosta Adam Pieniążek oraz przewodniczący powiatowej komisji oświaty Grzegorz Stec wręczyli uczniom i nauczycielom stypendia oraz awanse i nagrody.

Środowym uroczystościom towarzyszyły obchody jubileuszu 75-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej oraz nadanie sztandaru szkole, której początki sięgają czasów okupacji. Działalność placówki zrodziła się na bazie konspiracyjnego nauczania prowadzonego w Jodłowej i Lubczy w latach 1939-1945.

Oprócz przemówień i gratulacji składanych na ręce dyrektor Teresy Połoskiej, uczniowie zaprezentowali ciekawą część artystyczno-muzyczną, a na koniec wystąpił zespół Pentatonika – Centrum Edukacji Muzycznej z Jodłowej.

Nagrody Starosty otrzymali nauczyciele:

  1. Grzegorz Horosz – ZS nr 2
  2. Mateusz Kukuła – ZS nr 2
  3. Jadwiga Łukaszewska – ZSZ Pustków Osiedle
  4. Marta Buszek – ZS Nr 4
  5. Jolanta Wysowska – II LO
  6. Marta Klucznik – LO w Pilźnie
  7. Stanisława Dudek – ZS w Jodłowej
  8. Teresa Połoska – Dyrektor ZS Jodłowa
  9. Małgorzata Gargas – Dyrektor PPP
  10. Halina Brzeska – ZSZ Nr 1
  11. Jacek Parys – ZSZ Nr 1
  12. Marek Braun – ZS nr 2 (jednocześnie Nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty)
  13. Krzysztof Kliś – ZS nr 2
  14. Małgorzata Godycka – ZSE
  15. Maria Strzyż – ZSE
  16. Anna Depa – ZS nr 4
  17. Tomasz Szewczyk – ZS Nr 4
  18. Ryszard Skóra – CKZ Nr 1
  19. Agnieszka Panek – I LO
  20. Agnieszka Zapał-Róg – I LO
  21. Marta Hyjek – II LO
  22. Mariusz Wójtowicz – II LO
  23. Bernadetta Bieniasz – Erazmus – ZSZ Nr 1
  24. Agata Wiktor – ZSE
  25. Małgorzata Ostrowska – II LO
  26. Joanna Gutkowska – PPP
  27. Ewelina Dudziak – ZSS
  28. Lucyna Bączek – I LO

Nauczyciele, którzy otrzymali stopień nauczyciela mianowanego:

  1. Artur Piekoś – CKZ Nr 1 w Dębicy
  2. Barbara Hunia – Kimbar – I LO w Dębicy
  3. Liliana Wolińska – I LO w Dębicy
  4. Ewelina Skrzypek – ZS nr 4 w Dębicy
  5. Katarzyna Kozioł – Nalepa – LO Pilzno
  6. Paula Ratusińska – Gromny – PPP
  7. Krzysztof Borowiec – PPP
  8. Jerzy Szkarłat – ZSE

Stypendyści Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Nikola Ciołek – I LO
  2. Jakub Wiśniowski – I LO
  3. Bartłomiej Chmiel – II LO
  4. Katarzyna Fus – II LO 
  5. Ewa Święch – LO Pilzno
  6. Oliwia Biduś – LO Pilzno
  7. Mateusz Wołowiec – ZSZ nr 1
  8. Krystian Chmielarz – ZSZ nr 1
  9. Michał Kiebała – ZS nr 2
  10. Marta Kucmierz – ZS nr 2
  11. Marcelina Jędrzejczyk – ZS nr 2
  12. Damian Figura – ZS nr 2
  13. Regina Raś – ZSE
  14. Jakub Lesiak – ZSE
  15. Dominik Rau – ZSE
  16. Magdalena Chodór – ZS nr 4
  17. Łukasz Piwowar – ZS nr 4
  18. Dominika Materowska – ZS Jodłowa
  19. Bartłomiej Kociołek – ZS Jodłowa
  20. Kacper Wojtaszek – ZSZ Pustków Osiedle
  21. Wiktoria Ciećka – ZSZ Pustków Osiedle
  22. Gabriel Kaleta – ZSZ Pustków Osiedle
Podziel się z innymi
0Shares
0 0