Pracownicy Olimp Labs wsparli dębickich seniorów

P-20180126-101839Pracownicy firmy Olimp Labs zebrali kwotę 860 zł i przekazali ją pracownikom socjalnym z MOPS, pracującymi na co dzień z osobami starszymi. Za ofiarowane pieniądze zakupiono w aptece niezbędne środki opatrunkowe, plastry, podkłady, jednorazowe rękawiczki, kremy na odleżyny itp., które przekazano do Zespołu Usług Opiekuńczych.

Zakupione przedmioty będą wykorzystywane przez opiekunki, świadczące niezbędną pomocy w domach osób chorych.  Jak mówi Renata Plizga, kierownik Działu Usług Opiekuńczych, w wielu środowiskach często brakuje środków opatrunkowych. Ponadto dostarczono także pomoc rzeczową w postaci pampersów dla seniorów, środków czystości. W paczkach znajdowały się między innymi komplety pościeli, ręczników i koców.

Dzięki otrzymanej pomocy w sytuacjach interwencyjnych, będzie możliwość zadbania o zdrowie seniorów zgodnie z ich potrzebami.

Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, Zespół do spraw Pogłębionej Pracy Socjalnej, Zespół Usług Opiekuńczych, a w szczególności osoby niepełnosprawne, P-20180126-101424przewlekle chore, seniorzy wymagający stałej pomocy, składają serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc pracownikom firmy Olimp. Dzięki Państwa hojności wiele osób będzie miało pomoc w tym najtrudniejszym czasie jakim jest choroba.

Na podstawie informacji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy

Podziel się z innymi
0Shares
0 0