Przeurocze psiaki poszukują domu ! - ziemiadebicka.pl

Przeurocze psiaki poszukują domu !


Misiek nr 490Pies „Misiek” nr 490 (kojec nr 6)
Młody, średniej wielkości samiec. W typie szpica. Bardzo żywiołowy i czujny. Wymaga ruchu i uwagi człowieka. Interesuje się otoczeniem, lubi szczekać. Nie toleruje innych samców w pobliżu, wszczyna awantury. Na smyczy chodzi ładnie i gładko. Wymaga pielęgnacji (m. im. czesania).

 

 

 

 
Amik nr 492Piesek „Amik” nr 492 (kojec nr 4)
Młodziutki i niedużych rozmiarów piesek. Może mieć około jednego roku. Do Przytuliska trafił bardzo zaniedbany i dzięki uprzejmości jednego z Psich Salonów Piękności dziś wygląda jak „model na wystawę.” Psiak jest po przejściach, momentami jeszcze bojaźliwy i nieufny. Codziennie jest coraz bardziej otwarty na kontakty z ludźmi i innymi psami. Ładnie już chodzi na smyczy. Będzie wymagał jeszcze pracy z nowym opiekunem i budowania zaufania i nauki jak się żyje z ludźmi. Wymaga pielęgnacji sierści.
Ponieważ ma chyba włosy zamiast sierści, nie może być psem podwórkowym tzn. :”do budy”. Wskazane jest, aby mieszkał w domu (mieszkaniu). Jest już po zabiegu kastracji

Oli nr 503Piesek „Oli”
OLI przeywa w domu tymczasowym. Pieska można oglądać po wcześniejszym umówieniu się pod nr telefonu:
(014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Maleńki piesek, który wyglądem i umaszczeniem przypomina szczeniaka w typie może Yorka, a może Ratlerka. Nie powinien być duży. Tak naprawdę nie wiadomo jaki będzie w przyszłości. Może mieć około 7-8 tygodni. Bardzo żywy i wszędzie go pełno
Fuks nr 504Piesek „Fuks” nr 504 (kojec nr 4)
Młodziutki piesek, który wyglądem przypomina Teriera szorstkowłosego. . Nie powinien być duży. Tak naprawdę nie wiadomo jaki będzie w przyszłości. Może mieć około 3 – 4 miesięcy. Bardzo żywy i wszędzie go pełno, bardzo garnie się do człowieka. Umie chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi psami. Najchętniej nie schodziłby z kolan.

WARUNKIEM ADOPCJI PSA JEST WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W NOWYM DOMU.
Psiaki można oglądać w:
PRZYTULISKU DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw “DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Adopcja jest bezpłatna.
Pieski są odrobaczone.
Istnieje możliwość darmowej kastracji pieska, w przyszłości jak podrośnie.

Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch i nie wolno ich rozmnażać!