Przez żołądek do zdrowia - nowa jakość dietetyki w Dębicy - ziemiadebicka.pl

Przez żołądek do zdrowia – nowa jakość dietetyki w Dębicy


Jesteś tym, co jesz – wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych – on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.

Według badań CBOS-u z 2014 roku: „O zachowaniach żywieniowych Polaków”, zdrowe odżywianie jest najczęściej wskazywanym środkiem służącym poprawie stanu zdrowia, a ponad połowa respondentów (54%) jest przekonana o jego istotnej roli w tym względzie. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że świadome odżywianie pomaga utrzymać zdrowe ciało i dobre samopoczucie.

Dieta-cud i inne bajki

Rynek dietetyczny rozwija się w Polsce już od kilkunastu lat, a w ostatnich kilku latach przechodzi prawdziwy rozkwit. Kolorowe magazyny i portale internetowe mają dla nas mnóstwo rad, jak szybko i łatwo schudnąć, co jakiś czas proponując kolejną dietę-cud, a przecież w zdrowym odżywianiu nie chodzi o restrykcyjną dietę, bycie niewyobrażalnie szczupłym, czy pozbawianie się przyjemności jedzenia rzeczy, które lubimy.

Tu chodzi o dobre samopoczucie, więcej energii i lepsze zdrowie.

Suplementy czy dieta?

Można poczuć się przytłoczonym różnorodnością informacji na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, jaka dieta jest skuteczna i czy stosować suplementy. Do tej pory mieliśmy do wyboru dwie opcje: dietetyk, który opracowuje dietę bez suplementacji, albo firma oferująca kurację z suplementami. Na rynku brakowało miejsca, w którym te opcje byłyby połączone.

Na szczęście, na ratunek przychodzi „Projekt Zdrowie” w Dębicy – pierwsze, w pełni polskie centrum dietetyczne, w którego ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

Firma zapewnia porady ekspertów, ciągłe wsparcie i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych. Celem Polskiego Centrum Dietetycznego „Projekt Zdrowie” jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. Centrum zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, którzy w trakcie indywidualnych konsultacji, tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji klienta.

Nie tylko odchudzanie

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć lub zminimalizować wiele chorób i dolegliwości. Firma oferuje również diety dedykowane dla poszczególnych jednostek chorobowych , kobiet w ciąży, alergików, a także sportowców, którzy maja problem z dobraniem odpowiedniej diety do planu treningowego.

Co? Gdzie? Kiedy?

Centrum „Projekt Zdrowie” otwarł swój punkty już w Dębicy, a także w miastach w całej Polsce. Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową wagę lub potrzebujesz specjalnej diety – odwiedź stronę internetową centrum i dowiedz się, gdzie możesz otrzymać profesjonalną pomoc dietetyczną.

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE „PROJEKT ZDROWIE”

39-200 Dębica, ul. Rynek 43, (naprzeciwko płyty Rynku głównego)

tel. kom. 883 771 774

Strona internetowa: projektzdrowie.info

Godziny otwarcia:

poniedziałek i piątek 11:00 – 19:00

wtorek i czwartek 07:00 – 15:00

środa 12:00 – 20:00