-->

Przyznano i wypłacono stypendia naukowe z terenu Gminy Dębica

Tym razem uhonorowano 375 stypendystów, z czego 347 ze szkół podstawowych w klasach IV-VIII,  28 ze szkół wyższych na łączną kwotę 45.900,00 zł. Stypendia wręczane są od 2004 roku. Łącznie wydano na nie 710 tyś. zł i skorzystało z nich 3155 stypendystów.

Wśród nagrodzonych stypendystów znaleźli się:

Uczniowie szkół podstawowych w klasach IV-VIII:

Zespół Szkół im. Konstantego Leliwy Słotwińskiego w Głobikowej  – 23 uczniów


Dobrowolski Eryk, Godek Klaudia, Pociask Szymon, Kałuża Kamil, Węgrzyn Artur, Niewiarowska Gabriela, Staroń Oliwia, Staroń Dominik, Wójcik Maksymilian, Nylec Łukasz, Jaje Kamil, Chmura Alicja, Staroń Justyna, Staroń Julia, Nicoś Sylwia, Chojecka Faustyna, Wróbel Faustyna, Gawlik Zuzanna, Smoczyńska Weronika, Pasek Patryk, Nicoś Dawid, Krupa Kamila, Krupa Natalia. 

Zespół Szkół w Pustyni  – 47 uczniów

Tomaszewska Anastazja, Kusibab Krystian, Mądro Franciszek, Mądro Maria, Fryz Emilia, Strzępa Natalia, Czyżewska Martyna, Świątek Mateusz, Świątek Dawid, Janik Julia, Boroń Izabela, Bukowski Bartosz, Dąbrowski Michał, Dykas Dominik, Gil Łukasz, Duszlak Klaudiusz, Jamróg Laura, Job Klaudia, Job Amelia, Jodłowski Karol, Kura Maciej, Urban Julia, Żuber Nadia, Tomaka Jakub, Świder Patrycja, Szwedowska Izabela, Szukała Paweł, Szukała Nikola, Sumień Jagoda, Stróżyk Oliwia, Stec Wojciech, Stachnik Kacper, Sąsiadek Izabela, Romaniec Alicja, Pietruszewska Hanna, Pazdan Bartłomiej, Ostafin Miłosz, Olechowski Karol, Rak Antoni, Nyga Jan, Nowak Emilia, Nowak Marcel, Nowak Adela, Kurzawa Filip, Marciniec Lena, Marć Justyna, Mądro Anna.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu – 47 uczniów

Jeż Klaudia, Dobrowolski Łukasz, Jamróg Kamila, Dziurgot Wiktoria, Dziurgot Kamil, Darłak Julia, Dziuk Hubert, Piecuch Daria, Wolski Jan, Hajduk Szymon, Stręk Maria, Marszałek Maja, Leś Kacper, Ryznar Łukasz, Lipa Aleksander, Michnik Aleksandra, Cukla Karol, Kolbusz Zofia, Zołotar Michał, Kluk Seweryn, Barszcz Maciej, Jakiełek Krzysztof, Szewc Jakub, Kucharska Monika, Mróz Patrycja, Serafin Filip, Tomaszewska Natalia, Jakiełek Maria, Piotrowska Julia, Kloc Nikola, Sikorski Oskar, Więch Natalia, Szewc Aleksandra, Szewc Dawid, Zawora Michał, Kronka Amelia, Wolak Patrycja, Wolak Paweł, Boro Maja, Perlik Zofia, Szczepanek Patrycja, Dzięgielowska Alicja, Bałucka Gabriela, Kucharska Hanna, Kędzior Patryk, Mączka Zuzanna, Kurgan Małgorzata.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie – 22 uczniów

Pociask Weronika, Mazur Piotr, Różak Aleksandra, Rudny Sebastian, Rusin Seweryn, Kamaj Franciszek, Wojtaszek Oliwia, Dwojak Milena, Pasierb Wiktoria, Plezia Julia, Rokosz Magdalena, Sędłak Natalia, Wróbel Julia, Ciesielska Milena, Kulas Natalia, Nędza Gabriela, Dzał Weronika, Lipa Patrycja, Pawłowska Maja, Wróbel Emilia, Kalita Patrycja, Darłak Karolina.

Zespół Szkół w Zawadzie – 17 uczniów

Grych Natalia, Jędrzejczyk Dominik, Kurcz Aleksandra, Karwan Oliwia, Baran Dominik, Niedziela Damian, Jędrzejczyk Marlena, Bassara Patrycja, Gruszka Magdalena, Gruszczyńska Aleksandra, Chudeusz Bartosz, Sekreta Amelia, Pociask Wiktoria, Kubas Patrycja, Bukowska Julia, Gruszka Marlena, Olech Anna.

Zespół Szkół w Pogrodziu – 24 uczniów

Składzień Maja, Golęba Natasza, Buszek Julia, Piekarz Agnieszka, Piotrowska Wiktoria, Pyzińska Patrycja, Ślazyk Szymon, Tarczoń Karolina, Czuba Dawid, Gruszka Nikola, Konica Karina, Marć Konrad, Marć Szymon, Galas Tomasz, Wójcik Aleksandra, Krzyżak Mikołaj, Szymczyk Michał, Szymczyk Bartosz, Podgórski Konrad, Pyziński Alan, Pyziński Filip, Gąsior Ignacy, Grochola Magdalena, Sroczyński Jan.

Zespół Szkół w Latoszynie  – 27 uczniów

Zacharek Emilia, Drożdż Maja, Lipior Zuzanna, Marcinek Karol, Mądro Karol, Socha Patrycja, Adamczyk Dawid, Kudłacz Mateusz, Królikowski Karol, Ziaja Weronika, Fil Amelia, Bełtek Kacper, Ciurkot Oskar, Czernecka Gabriela, Gągała Piotr, Grzyb Kinga, Skowron Magdalena, Pociask Magdalena, Rau Fabian, Szymaszek Eliza, Pieniążek Natalia, Kocaba Kacper, Żądło Jakub, Stec Roksana, Fil Marlena, Fil Marcelina, Różański Jakub.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino w Stasiówce – 8 uczniów

Małtok Maja, Wodzień Michał, Puk Patryk, Zając Anna, Filip Seweryn, Żółkiewska Jolanta, Kędzior Gabriela, Śliwa Jakub.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzeźnicy – 60 uczniów

Żurek Eliza, Gaweł Julian, Ptak Wioletta, Pietrzyk Monika, Strzałka Wiktoria, Matłok Mikołaj, Szukała Dawid, Wieczorek Grzegorz, Fornek Tymoteusz, Cwanek Nikodem, Siwiec Oliwia, Rusin Wiktoria, Wicher Oliwia, Grzyb Maria, Różak Julia, Zajchowski Piotr, Strzałka Malwina, Panek Michał, Dudek Karolina, Fornek Martyna, Fryz Patrycja, Dziedzic Julia, Milas Kacper, Lauzer Kamil, Gulis Adrian, Strzałka Magdalena, Jachym Szymon, Jezuit Kinga, Marek Jakub, Mosior Mateusz, Panek Kinga, Rusin Natalia, Siwiec Maja, Kożuchowski Szymon, Sanecki Seweryn, Kania Amelia, Janicki Michał, Włodarska Maja, Gaweł Marlena, Zych Piotr, Rączy Monika, Matusik Mateusz, Żak Joanna, Mosior Jagoda, Mosior Jan, Szukała Dominik, Świątek Filip, Różak Filip, Milas Kinga, Rogowska Wiktoria, Marek Emilia, Mosior Daniel, Pluta Filip, Mroczka Natan, Kucharska Julia, Dudek Emilia, Wątorek Tomasz, Magryta Dominik, Strzałka Szymon, Pawełek Anna.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nagawczynie – uczniów 16

Bąk Wiktoria, Zegar Igor, Pycia Gabriela, Więcek Zuzanna, Skóra Klaudia, Szewc Michał, Sasak Noe, Słota Dorian, Tymczyna Weronika, Sasak Nela, Róg Małgorzata, Róg Barbara, Kowalik Laura, Kolebuk Kornelia, Mormol Gabriela, Mazur Hanna.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Lazarowicza w Gumniskach – 17 uczniów

Kocaba Kacper, Pasek Kacper, Bysiewicz Roksana, Gliwa Bartosz, Gadomska Magdalena, Ligęzka Dominik, Mądro Jakub, Lorek Martyna, Fortuna Anna, Ćwik Anna, Kuszela Miłosz, Mroczek Zuzanna, Krupa Hubert, Podgórski Mateusz, Szczepanik Dominika, Różański Maciej , Pieniążek Natalia.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Piątka w Paszczynie – 29 uczniów

Chorąży Anna, Siciak Natalia, Pyskaty Kamila, Hamala Marlena, Nykiel Oliwia, Chmiel Martyna, Szewc Magdalena, Mucha Anna, Jezioro Bartosz, Czerwiec Aleksandra, Zegar Justyna, Zegar Weronika, Marek Weronika, Marek Martyna, Kopera Oliwia, Kopera Jakub, Ryba Dorota, Fryz Zuzanna, Kozioł Marlena, Kozioł Nikola, Tokarz Jakub, Kusibab Gabriela, Kozłowska Oliwia, Lichoń Sebastian, Flota Szymon, Bieszczad Grzegorz, Bieszczad Kinga, Lesiak Bartłomiej, Strzałka Adrian.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Stobiernej – 10 uczniów

Miazga Jagoda, Kłusek Klaudia, Wróbel Julia, Sikora Julia, Laska Gabriela, Szela Maria, Mormol Nikola, Czauderna Marta, Marć Karol, Marć Wiktoria,


Szkoły Wyższe– 28 studentów 

Wilk Damian, Pieniążek Karol, Giełbaga Karolina, Susz Mateusz, Drobot Marcelina, Knych Magdalena, Stachowicz Aleksandra, Pietrzyk Jakub, Pietrzyk Julia, Giza Aleksander, Kamaj Gabriela, Mazur Honorata, Iskrowicz Marta, Iskrowicz Mateusz, Szerszeń Mateusz, Świstak Patrycja, Miszczak Piotr, Czaja Gabriela, Gevorgyan Armine, Ciesielska Kamila, Różańska Gabriela, Wierzycka Sylwia, Uszko Natalia, Trzyna Łucja, Świstak-Grzesiakowska Paulina, Smoła Paulina, Nalepa Justyna, Kłusek Ewa.

Wszystkim Najzdolniejszym gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi
0Shares
0 0