Radna Monika Garduła złożyła ślubowanie - ziemiadebicka.pl

Radna Monika Garduła złożyła ślubowanie


Podczas dzisiejszej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej do grona radnych Rady Miejskiej dołączyła Monika Garduła, która podczas sesji złożyła ślubowanie. Mandat objęła po Mariuszu Szewczyku, który został wybrany na burmistrza Dębicy.

Monika Garduła jest debiutantką w samorządzie. W ostatnich wyborach w których startowała z KWW Mariusza Szewczyka głosy oddało na nią 129 osób.
Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie na Wydziale Finanse i Bankowość o Specjalności Finanse Przedsiębiorstw, a także Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie o Specjalności Public Relations na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Przez 16 lat pracowała w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. m.in. jako manager ds. komunikacji oraz rzecznik prasowy, a także w Dziale Marketingu w firmie LERG S.A. Przez 16 lat była organizatorką festynu Dębica – Dębicy. Obecnie jest kierownikiem działu marketingu w Moto-Hurt Ropczyce.
Przez ostatnie lata angażowała się w różne inicjatywy społeczne, zwłaszcza te skierowane do dzieci i młodzieży. Razem z Fundacją Przyjaciółka współorganizowała wyjazd dzieci ze świetlic środowiskowych działających w Dębicy na wakacje oraz zajęcia dla najmłodszych dębiczan na Politechnice Dziecięcej realizującej zajęcia w Dębicy.