Rajd Stomil - zmiany w ruchu drogowym - ziemiadebicka.pl

Rajd Stomil – zmiany w ruchu drogowym


Już w sobotę i niedzielę (4-5 sierpnia) na terenie gminy Pilzno odbędzie się Rajd Stomil. Bazą rajdu będzie Pilzno. Na płycie rynku zostanie ulokowany park zamknięty skąd zawodnicy wystartują na trasy rajdu. Na rynku zaplanowana jest również meta rajdu zwieńczona dekoracją.

W dniu 4 sierpnia tj. sobota, w godzinach 17:30 – 22:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym na odcinku Jaworze Górne, Gorzejowa, Gębiczyna.

Natomiast w niedzielę, 5 sierpnia w godzinach 7:30 – 17:00 utrudnienia wystąpią na trasie Gołęczyna, Kopaliny, Dobrków-Maga oraz  Zagórze, Słotowa, Zwiernik. Wspomniane odcinki będą drogami zamkniętymi dla normalnego ruchu drogowego na czas trwania imprezy w celu pełnego zapewnienia bezpieczeństwa zawodów.

Na placu targowym przy GS będzie zlokalizowany park serwisowy dla około 50 załóg, a przeciwległa zatoczka przy ul. Legionów będzie stanowić strefę tankowania. W związku z tym prosimy o nie parkowanie pojazdów na tej części placu targowego i zatoczce.

 

Na stronie rajdu http://rajdstomil.pl/ można zapoznać się z filmami wideo z trasy wszystkich odcinków specjalnych, które będą rozgrywane w ramach 7. Rajdu Stomil.

Prosimy widzów aby na trasie wyścigu zachowywać się czujnie i rozsądnie, zapewniając bezpieczeństwo sobie oraz innym.