Region. Poszukiwany listem gończym ukrył się … w szafie

Sąd wydał list gończy za 30-letnim mężczyzną, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci z komendy miejskiej w Przemyślu, zajmujący się poszukiwaniem osób, zatrzymali mężczyznę. Przebywał w mieszkaniu sąsiadki, a przed policjantami ukrył się w szafie. 30-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

Na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Przemyślu, policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy, od kilku dni poszukiwali 30-letniego przemyślanina. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od maja 2021 roku. Wcześniej został skazany za znęcanie się nad osobą najbliższą.

Policyjne ustalenia w tej sprawie doprowadziły funkcjonariuszy do miejsca, w którym przebywał poszukiwany. Ukrywał się w mieszkaniu sąsiadki… w szafie ubraniowej. Nie spodziewał się, że funkcjonariusze tam go znajdą.

30-latek został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie zgodnie z wyrokiem sądu spędzi najbliższe 12 miesięcy.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0