Rowerzysta i pieszy ranni w wypadkach

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do jakich doszło w piątek i niedzielę w Dębicy. W jednym ranny został rowerzysta, w drugim ucierpiał pieszy.

Do pierwszego wypadku doszło w ubiegły piątek w Dębicy, około godz.13. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem mondeo, skręcając z ulicy 1 Maja w ulicę Fabryczną, nie zauważył rowerzysty i zdrerzył się z nim. W wyniku doznanych obrażeń, 63-letni rowerzysta został przewieziony do szpitala w Rzeszowie. Kierujący fordem, 69-letni mieszkaniec Głowaczowej, nie ucierpiał w zdarzeniu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci, pracujący na miejscu wypadku, zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Do drugiego zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 8.30, w Dębicy na ulicy Mościckiego. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący vw passatem potrącił mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 60-letni pieszy, mieszkaniec Dębicy. Kierujący pojazdem, 52-letni mieszkaniec Radomyśla Wielkiego, był trzeźwy i nie ucierpiał w zdarzeniu. Poszkodowanego przewieziono do dębickiego szpitala. Funkcjonariusze zgromadzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia przebiegu tego wypadku. 

Postępowania prowadzą policjanci z Dębicy

Podziel się z innymi
0Shares
0 0