Różowy jelonek i Myszka Miki w Galerii Sztuki MOK w Dębicy

Wczoraj , 12 lipca o godz. 19.00 w Galerii Sztuki MOK przy ul. Akademickiej w Dębicy miało miejsce otwarcie wystawy: Magdalena Stano, Maciej Zabawa „Powielone” – malarstwo, grafika. Na wystawie, która będzie można oglądać do 1 września zaprezentowane zostały obrazy, instalacje oraz …. różowy jelonek i Myszka Miki.

Magdalena Stano

Urodzona w 1985 roku. Absolwentka Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Architektury na Politechnice Krakowskiej. Dyplom na Wydziale Architektury, promotor dr hab. inż. arch. Hanna Grabowska-Pałecka, prof. PK oraz dr hab. inż. arch. Agata Kantarek, prof. PK, dyplom w pracowni Malarstwa u prof. Andrzeja Bednarczyka. Współzałożycielka dwóch grup artystycznych. Członkini Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich.

Maciej Zabawa
Urodzony w 1981 r. w Gdańsku. Absolwent Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu. Dyplom licencjacki z malarstwa ściennego w pracowni prof. Andrzeja Łubowskiego, dyplom magisterski z malarstwa sztalugowego w pracowni prof. Wojciecha Sadleya, dyplom z malarstwa w pracowni interdyscyplinarnej u prof. Zbigniewa Bajka. Jest członkiem ZPAP i Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki. Zajmuje się malarstwem oraz malarstwem na jedwabiu, grafiką cyfrową oraz ceramiką. Wziął udział w ponad 100 aukcjach sztuki i wystawach im towarzyszących.