-->

Salon „Świat Paznokci” Marzeny Kuźniar – Lorek najlepszym salonem stylizacji paznokci w powiecie dębickim !

W tym roku świętuje jubileusz 15 –lecia działalności swojej firmy. Właśnie zwyciężyła w tegorocznej edycji plebiscytu  „Nowin” na najlepszy salon stylizacji paznokci  w powiecie dębickim. Marzena Kuźniar – Lorek, właścicielka dębickiego Salonu „Świat Paznokci”  jak podkreśla to co lubi najbardziej to sprawianie swoim klientkom radości. A niewiele brakowało by realizowała się w zupełnie innej dziedzinie w której już odnosiła ogólnopolskie sukcesy.
Urodziła się na Śląsku, w Świętochłowicach a wychowała  w Chorzowie i charakter ma prawdziwej Ślązaczki – zawsze powie co myśli, ale jak trzeba to można liczyć na jej pomoc w różnych sytuacjach.  W szkole średniej jej pasją była …. kulturystyka i lekkoatletyka. W kulturystyce w końcówce lat  ’90 zdobyła ogólnopolskie trofea: Mistrzostwo Polski Południowej oraz Vice Mistrzostwo Śląska. Gdyby wtedy ktoś jej powiedział, że zajmie się zawodowo stylizacją paznokci na pewno by nie uwierzyła.
A jednak to ta dziedzina stała się jej wielką pasją i profesją którą zajmuje się od kilkunastu lat.  Salon „Świat Paznokci” prowadzi od 15 lat. Pierwsza jego siedziba mieściła się przy ul. Kolejowej 27 w Dębicy, gdzie salon działał ponad 8 lat. Obecnie od 6 lat salon działa przy ul. Sobieskiego 12 w niedalekim sąsiedztwie Galerii Dębickiej. Salon jest  nie tylko miejscem w którym klientki korzystają zabiegów kosmetycznych, stylizacji paznokci czy solarium, ale także miejscem relaksu i spotkań towarzyskich.
„Panie oczywiście przychodzą żeby skorzystać z naszych usług, zrobić sobie piękne paznokcie, skorzystać z zabiegu wyszczuplającego albo solarium, ale to także czas przyjemnego spędzenia czasu, porozmawiania, poradzenia się, czasem wymieniania się rożnymi informacjami. Znaczna cześć moich klientek jest z nami od wielu lat. Znam ich dzieci, wiem do jakich szkół chodzą i jakie mają zainteresowania. Tak samo moje klientki znają moje dzieci i wiedzą czym się interesuję i co lubię. Najdłużej, bo od samego początku istnienia salonu, czyli od 15 lat korzystają z moich usług trzy panie: Jolanta, Karolina i  Mariola, które serdecznie pozdrawiam” – mówi Marzena Kuźniar – Lorek.
Na przestrzeni tych 15 lat w salonie następowały systematyczne zmiany, wprowadzane były nowe usługi i produkty oraz realizowane specjalistyczne szkolenia m.in. z zakresu stylizacji paznokci i przedłużania rzęs. Podczas takich szkoleń uprawnienia poparte certyfikatami zdobyło blisko 200 osób. Bardzo wiele spośród nich dziś świadczy usługi stylizacji paznokci.
„Rynek usług kosmetycznych bardzo  dynamicznie się zmienia. To co było atrakcyjne 2 lata temu, dziś może się już być archaiczne dla klientek. Wysokie wymagania ze strony klientek motywują mnie do ciągłego kształcenia się zdobywania nowych kwalifikacji . Na przestrzeni tych kilkunastu lat zdobyłam kilkanaście międzynarodowych certyfikatów m.in. wystawionymi przez firmę Eurofashion, Yasmin i Konad. Ale najlepszą reklamą i potwierdzeniem moich kwalifikacji są opinie zadowolonych klientek a tych jest kilkaset” – mówi Marzena Kuźniar – Lorek.
Udział w konkursie Nowin „Mistrzowie Urody 2019” w którym wyłonieni zostaną  najlepsi fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci oraz salony fryzjerskie i studia urody, wizażystki, linergistki i barberzy jest dla Pani Marzeny rodzajem sprawdzenia się. Już w tej chwili z liczbą głosów 452 jest zwycięzcą w kategorii stylista paznokci w etapie powiatowym, co uważa za wielki sukces zarówno swój jak i całego zespołu salonu  „Świat Paznokci” .
Głosowanie w etapie wojewódzkim konkursu w którym bierze udział 86 uczestników  będzie trwać do 20 marca 2019 r. do godz. 20. Informacje o plebiscycie pod nr tel. 510026862 (w godz. 9-15), email: plebiscyt@nowiny24.pl
Na kandydaturę Marzeny Kuźniar –Lorek można zagłosować pod poniższym linkiem:
https://nowiny24.pl/p/kandydat/marzena-kuzniar-lorek%2C496855/#sms-plebiscyty

———————————————————————————————————————-
„Salon „Świat Paznokci” zaprasza !
Naszym Klientkom oferujemy m.in.
– Lipolaser odchudzający, czyli bezpieczne i bezbolesne odchudzanie laserem, ujędrnianie skóry, wtłaczanie substancji aktywnych w głąb skóry
– Fale radiowe RF
– Limfodrenaż
– Żelowanie naturalnych paznokci,
– Zdobienie paznokci,
– Manicure hybrydowy,
– Manicure klasyczny,
– Zabieg parafinowy,
– Pedicure kosmetyczny,
– Pedicure hybrydowy,
– Pedicure żelowy,
– Henna brwi i rzęs,
– Regulacja brwi,
– Mikrodermabrazja diamentowa.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=416829525789864&id=100023884610534
Podziel się z innymi
0Shares
0 0