Siedmiu kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość

O 82 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 43-letni kierujący porsche. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dębiccy policjanci, za nadmierną prędkość, zatrzymali jeszcze prawa jazdy, trzem innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj na terenie powiatu dębickiego, 4 kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był, 43-letni mieszkaniec Nagawczyny, który kierując porsche, jadąc przez Pustków, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 82 km/h.

Również wczoraj w Brzeźnicy, policjanci zatrzymali prawo jazdy 29-letniemu mieszkańcowi Sędziszowa Małopolskiego. Mężczyzna jechał motocyklem marki Honda, z prędkością 103 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania był 29-letni mieszkaniec Woli Baranowskiej. W Paszczynie, w terenie zabudowanym przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał seatem mając na liczniku 106 km/h. Tego dnia uprawnienia straciła również 21-letnia mieszkanka Dobrynina. Kobieta w Pustkowie jadąc volkswagenem przekroczyła dozwoloną prędkość o 53 km/h.

Ponadto, policjanci zatrzymali 3 prawa jazdy kierowcom w Tuszymie, gdzie również pełnili służbę. Pierwszy z nich 30-letni mieszkaniec Jaślan stracił uprawnienia, gdy podróżował audi z prędkością 109 km/h. Kolejny kierowca to 23-letni mieszkaniec Pustkowa. W terenie zabudowanym jechał peugeotem 101 km/h. Trzecia z nich to 25-letnia mieszkanka Dąbrówki Nagórnej. Kobieta motocyklem honda jechała 105 km/h.  

Podziel się z innymi
0Shares
0 0