„Socialbook”, czyli idealna alternatywa na urozmaicenie czasu podczas kwarantanny

Dziesięcioosobowa grupa młodzieży działająca przy II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii” realizuje projekt „Socialbook” i tworzy wyjątkową książkę.

„Socialbook” to coś więcej niż zwykła książka, to samouczek uważnego i dobrego życia. Zawiera 51 pięknie ilustrowanych zadań. Jedne z nich bawią, inne uczą dbania o relacje i środowisko. Dzięki ich sumiennemu wypełnianiu zmieni się twój światopogląd, złe nawyki i postawa wobec najbliższego otoczenia. Rozwiniesz empatię, wrażliwość i kreatywność, a przede wszystkim pogłębisz samoświadomość, samoakceptację i odpowiedzialność, co zaowocuje wzrostem pewności siebie. Budowanie samoświadomości jest wychodzeniem ze stanu uśpienia. Od tego, w jakim stopniu jesteś siebie świadomy, zależy, jak pewnie czujesz się z ludźmi, jak trafnie podejmujesz decyzje oraz jak dobrze wykorzystujesz swój potencjał.  

Dzięki sponsorom: firmie Prografix, Coverlover oraz Kograko pieniądze zebrane ze sprzedaży książki w całości przeznaczymy na Fundację „Akogo?” Ewy Błaszczyk, której celem jest pomoc osobom po ciężkich urazach mózgu, osobom w śpiączce.  

Należy dodać, że książka została napisana przed kwarantanną, natomiast jest w niej wiele zadań, które na ten czas sprawdzą się idealnie aby „zabić nudę”

Książkę można zakupić tutaj: https://social-book.pl/  

Projekt realizują: Aleksandra Mateja, Natalia Czuchra, Magdalena Dryja, Aleksandra Choma, Wiktor Misielak, Caroline Zarzeczny, Julia Kozak, Aleksandra Wal, Łukasz Biernacki, Małgorzata Surowiec 

Nasze social media:  

https://www.facebook.com/Socialbook-112000690220138/
https://www.facebook.com/Socialbook-112000690220138/

https://www.instagram.com/socialbook_official/?hl=pl

źródło: Grupa projektu „Socialbook”

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0