Spisz się na Jarmarkach

Już w najbliższą sobotę odbędą się kolejne w tym roku Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz Dembicka Giełda Staroci. Na Rynku będzie można nie tylko zaopatrzyć się m.in. w ekologiczną żywność i kolorowe bibeloty, ale także spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

W Punkcie Spisowy na mieszkańców Dębicy czekać będą rachmistrzowie. Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkiem. Obejmuje osoby fizyczne stale zamieszkałe i czasowo przebywające w mieszkaniach, budynkach i innych zamieszkanych pomieszczeniach niebędących mieszkaniami, osoby fizyczne niemające miejsca zamieszkania oraz mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania oraz zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami.

W Dębicy spisanych jest ponad 67 proc. osób. Pozostali mają już tylko trzy tygodnie do spełnienia tego obowiązku. Zapraszamy więc, w najbliższą niedzielę w godz. od 7:00 do 13:00 na dębicki Rynek lub do Ratusza gdzie funkcjonuje Gminne Biuro Spisowe. Urzędnicy czekają od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu, a także w soboty od godz. 9:00 do 12:00.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi
0Shares
0 0