Stanisław Jarosz z nagrodą „Najbardziej wiarygodny w polskiej gospodarce”

6.2.2020 Gala ISBNews
fot. Sylwia Olszewska

Prezes firmy „Taurus” Stanisław Jarosz otrzymał Nagrodę Specjalną ISBnews, która po raz drugi uhonorowała firmy i instytucje, prowadzące działalność w sposób transparentny, uczciwy wobec kontrahentów i partnerów oraz hołdujące zasadom społecznej odpowiedzialności biznesu. Znalazł się elitarnym gronie „Najbardziej Wiarygodnych w Polskiej Gospodarce”.

– Założyciel i prezes producenta wędlin „Taurus” z Pilzna Stanisław Jarosz został w 2019 r. powołany przez prezydenta Andrzeja Dudę do Rady ds. Przedsiębiorczości. „Taurus” wyróżnia się dbałością o jakość produkcji, bazując wyłącznie na surowcach pochodzących od rolników z okolic Pilzna. Natomiast w działalności w Radzie ds. Przedsiębiorczości Jarosz chce być rzecznikiem małych i średnich firm, walcząc przede wszystkim o ochronę tradycyjnie polskich firm i polskiej kuchni przez zalewem zagranicznych koncernów i fastfoodów – podano w uzasadnieniu.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 6 lutego w Pałacu Kultury i Nauki. Patronat honorowy nad galą pełnili Ministerstwo Rozwoju, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz Fundacja Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Przedstawiciele tych urzędów i fundacji oraz redakcji ISBnews zasiadali w kapitule, która zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień.

Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali m.in. prezes PKN Orlen, grupy Polpharma i Adamed, Echo Inwestment, KGHM Polska Miedź czy Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka”.

– To dla mnie ogromny zaszczyt i wielka niespodzianka znaleźć się w tak zacnym gronie – mówi prezes „Taurusa” Stanisław Jarosz. – Po raz kolejny moja trzydziestoletnie praca została doceniona na arenie ogólnopolskiej. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom, którzy wraz ze mną ciężko walczyli o ten sukces.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0