Świąteczna Paczka dla Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Każdy może się przyłączyć

Jeszcze przez najbliższych 18 dni można włączyć się w zbiórkę funduszy na świąteczne paczki dla podopiecznych Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Organizatorzy zbiórki: Kacper Grzesiakowski i Kamil Lisak, młodzi mieszkańcy Kamiennicy Dolnej serdecznie zapraszają wszystkich do włączenia się w akcję.

„Okres świąteczny to czas prezentów i obdarowywania. Chciałbym dzięki swojej zbiórce którą organizuję wraz z moim kolegą Kamilem Lisakiem pomóc placówkom takim jak domy dziecka poprzez przekazanie im rzeczy najbardziej potrzebnych, codziennego użytku, by przez cały rok nie musieli się o nie martwić. Pamiętajmy, że każda złotówka ma wielkie znaczenie. Bardzo dziękuję za pomoc” – mówi Kacper Grzesiakowski z Kamienicy Dolnej, organizator zbiórki.

Jak informują organizatorzy po konsultacji z dyrektorem Domu Dziecka ustalili, że cała kwota ze zbiórki zostanie przeznaczona na zakup produktów codziennego użytku, dzięki czemu pieniądze, które w placówce miały zostać  przeznaczone na zakup tych produktów zostaną wykorzystane na zakup innych potrzebnych rzeczy dla dzieci np. ubrań. W planie jest także zorganizowanie dla dzieci wycieczki.

Każdy kto chciałby wesprzeć zrzutkę może wejść na stronę https://zrzutka.pl/vwzm63  i wpłacić datek.

 

Podziel się z innymi
0Shares
0 0