„Szycie ratuje życie” – każdy może pomóc …

Trudne czasy związane z koronawirusem powodują, że jesteśmy zobligowani nosić maseczki ochronne. W naszej szkole w akcję „Szycie ratuje życie” zaangażowali się nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły. Maseczki są wykonywane w pracowniach krawieckich znajdujących się na warsztatach szkolnych. Nasze uczennice włączając się w tę akcję wykonują maseczki w swoich domach dla swojego najbliższego otoczenia.
Naszymi maseczkami wsparliśmy pracowników:
Stowarzyszenia Dębickiego Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II w Dębicy, Domów Opieki Społecznej, I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Dębicy, II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy, Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy, Zespołu Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy, Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dębicy,
Sądu Rejonowego w Dębicy.

Zachęcamy instytucje oraz mieszkańców, potrzebujących takich maseczek o kontakt telefoniczny lub mailowy. Maseczki zostaną przekazane do Państwa miarę naszych możliwości. 
Chętnie przyjmiemy każdą ilość bawełny potrzebnej do szycia maseczek.

źródło: ZSZ nr 1 w Dębicy 
Podziel się z innymi
0Shares
9 0 0