
Dominik Mądro znów na podium! Zawodnik z Dębicy błyszczał w Wiśle mimo groźnego upadku
Jeszcze niedawno walczył z wymagającą trasą i groźnym upadkiem, a dziś ponownie staje na podium. Dominik Mądro z Dębicy po raz kolejny udowodnił, że należy do ścisłej czołówki polskiego downhillu.