
Pamiętacie Osiedle Świerczewskiego w Dębicy ? Tak wyglądało życie dzieci kilkadziesiąt lat temu
Mieszkałam na tym osiedlu w latach 90 – tych. Oprócz wspaniałego lodowiska na którym spędziliśmy czas w czasie szkolnym na zajęciach wf-u, na feriach od rana do nocy, a także