
Postrzelali i śmieci zostawili nad rzeką
„Miłośnicy strzelanki pozostawili śmietnisko po swoich zabawach w wojnę przed mostem kolejowym w Dębicy nieopodal zjazdu do rzeki Wisłoka. Z pewnością można by ich namierzyć i ukarać, ale odpowiednie służby

„Miłośnicy strzelanki pozostawili śmietnisko po swoich zabawach w wojnę przed mostem kolejowym w Dębicy nieopodal zjazdu do rzeki Wisłoka. Z pewnością można by ich namierzyć i ukarać, ale odpowiednie służby

„Miłośnicy strzelanki pozostawili śmietnisko po swoich zabawach w wojnę przed mostem kolejowym w Dębicy nieopodal zjazdu do rzeki Wisłoka. Z pewnością można by ich namierzyć i ukarać, ale odpowiednie służby
Projekt i realizacja: Piotr Czuchra