„Światełko do nieba” dla Jurka Owsiaka na dębickim Rynku
Ponad 200 osób zebrało się dzisiaj na dębickim Rynku by o godzinie 20.00 wziąć udział w akcji „Świateło do nieba” dla Jurka Owsiaka. Wszyscy przybyli otrzymali sztuczne ognie, które odpalili
Ponad 200 osób zebrało się dzisiaj na dębickim Rynku by o godzinie 20.00 wziąć udział w akcji „Świateło do nieba” dla Jurka Owsiaka. Wszyscy przybyli otrzymali sztuczne ognie, które odpalili
Ponad 200 osób zebrało się dzisiaj na dębickim Rynku by o godzinie 20.00 wziąć udział w akcji „Świateło do nieba” dla Jurka Owsiaka. Wszyscy przybyli otrzymali sztuczne ognie, które odpalili
Projekt i realizacja: Piotr Czuchra