
1935 rok. Tak w Dębicy świętowano niepodległość dokładnie 90 lat temu !
Defilada w koszarach, koncert orkiestry 5.Pułku Strzelców Konnych, palenie zniczy na dębickim Rynku, oddanie hołdu Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu i żołnierzom poległym w walkach o niepodległość to tylko kilka punktów z