
Wypadek w Pilźnie. Dwie osoby trafiły do szpitala
Pilźno, ul. Legionów – 15 marca 2026, godz. 16:47W niedzielne popołudnie doszło do wypadku drogowego z udziałem Forda Focusa i Volvo. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w Dębicy. Szczegóły

Pilźno, ul. Legionów – 15 marca 2026, godz. 16:47W niedzielne popołudnie doszło do wypadku drogowego z udziałem Forda Focusa i Volvo. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w Dębicy. Szczegóły

Amoniak, ewakuacja i pełna mobilizacja służb! Dębica, 11 sierpnia. Przez chwilę można było odnieść wrażenie, że miasto znalazło się w centrum katastroficznego filmu. Syreny wyły, wozy strażackie i policyjne pędziły
Dzisiaj podczas konferencji prasowej w Rzeszowie w której uczestniczył dyrektor szpitala w Dębicy Przemysław Wojtys wojewoda podkarpacki Ewa Leniart podsumowała dotychczasowe dostawy sprzętu z Agencji Rezerw Materiałowych. Wsparcie w postaci
Wczoraj, 24 kwietnia do Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dębicy został dostarczony respirator zakupiony ze środków pochodzących z budżetu Gminy Dębica. Respirator trafił do dębickiego szpitala na mocy podpisanej początkiem kwietnia
– To pierwszy taki w Polsce, najnowszy 64-rzędowy tomograf komputerowy firmy Simens – mówi Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego. Sprzęt umożliwia badanie całego ciała i pozwala na uzyskanie 64 warstw
Wczoraj na autostradzie A 4 w kierunku Krakowa na wysokości miejscowości Paszczyna doszło do wypadku. Kobieta kierująca fiatem punto uderzyła w barierę ochronną. Kierująca samochodem została przewieziona do szpitala. Prawy

Pilźno, ul. Legionów – 15 marca 2026, godz. 16:47W niedzielne popołudnie doszło do wypadku drogowego z udziałem Forda Focusa i Volvo. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w Dębicy. Szczegóły

Amoniak, ewakuacja i pełna mobilizacja służb! Dębica, 11 sierpnia. Przez chwilę można było odnieść wrażenie, że miasto znalazło się w centrum katastroficznego filmu. Syreny wyły, wozy strażackie i policyjne pędziły
Dzisiaj podczas konferencji prasowej w Rzeszowie w której uczestniczył dyrektor szpitala w Dębicy Przemysław Wojtys wojewoda podkarpacki Ewa Leniart podsumowała dotychczasowe dostawy sprzętu z Agencji Rezerw Materiałowych. Wsparcie w postaci
Wczoraj, 24 kwietnia do Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dębicy został dostarczony respirator zakupiony ze środków pochodzących z budżetu Gminy Dębica. Respirator trafił do dębickiego szpitala na mocy podpisanej początkiem kwietnia
– To pierwszy taki w Polsce, najnowszy 64-rzędowy tomograf komputerowy firmy Simens – mówi Mateusz Pasek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego. Sprzęt umożliwia badanie całego ciała i pozwala na uzyskanie 64 warstw
Wczoraj na autostradzie A 4 w kierunku Krakowa na wysokości miejscowości Paszczyna doszło do wypadku. Kobieta kierująca fiatem punto uderzyła w barierę ochronną. Kierująca samochodem została przewieziona do szpitala. Prawy
Projekt i realizacja: Piotr Czuchra