Uczniowie II LO w Dębicy w finale Tarnowskiej Ligi Debatanckiej
To już V sezon Tarnowskiej Ligi Debatanckiej, który okazał się szczęśliwy dla uczniów II LO w Dębicy, którzy pokonując konkurentów dotarli do finału debaty. W projekcie wzięły udział szkoły z