-->

Tikkurila z tytułem „Budowlanej Firmy Roku 2020”. Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu, „Osobowością Branży 2020”

Tikkurila Polska S.A. po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych firm w branży budowlanej, a Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu, uhonorowany został tytułem „Osobowość Branży 2020”.

Wyróżnienie „Budowlana Firma Roku” przyznawane jest firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym; za szczególne osiągnięcia  w danym roku, wyróżniające firmę na tle branży  i konkurencji. Ponadto, przedsiębiorstwa, które uzyskały ten tytuł, charakteryzuje rzetelność oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług, potwierdzona rekomendacjami.

Misją konkursu jest również docenienie menadżerów. Nagroda ta przyznawana jest szefom firm za „efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału oraz przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową, a także wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw”. W tym roku w gronie laureatów ponownie znalazł się Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu Tikkurila Polska SA, który został uhonorowany tytułem „Osobowość Branży 2020”.

Miniony rok był rokiem szczególnym. Pandemia zdominowała świat i postawiła przed wszystkimi nowe wyzwania. Miesiące z Covid-19 pokazały, że Tikkurila umie szybko i sprawnie reagować na zmieniające się okoliczności. Firma na bieżąco analizowała sytuację i utrzymywała gotowość do realizacji różnych scenariuszy. Koncentrowała się na bieżącej działalności, jednocześnie kontynuując strategiczny rozwój firmy i oferty kierowanej do Klientów. Wdrożone procedury wewnętrzne pozwoliły firmie zachować ciągłość produkcji oraz dostaw produktów i usług, utrzymać obsługę Klientów na najwyższym poziomie, a w rezultacie osiągnąć bardzo dobre wyniki.

Skuteczność działań Tikkurila doceniła Kapituła złożona z przedstawicieli Redakcji oraz Rady Naukowej „Buildera”, wiodących reprezentantów branży – autorytetów z zakresu architektury i budownictwa reprezentujących najważniejsze uczelnie w kraju i za granicą, która zadecydowała o wyborze laureatów programu.

„Przyznane nam wyróżnienia magazynu Builder są pięknym uhonorowaniem ciężkiej pracy i wyjątkowej determinacji całego zespołu Tikkurila. W imieniu Zarządu oraz swoim własnym dziękuję wszystkim naszym pracownikom oraz partnerom biznesowym, dzięki którym przeszliśmy przez ten trudny i nieprzewidywalny rok z sukcesem” – komentuje nagrody Remigiusz Skąpski, Prezes Zarządu Tikkurila.

źródło: Tikkurila S.A.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0