Trwa dodatkowa rekrutacja do programu wspierającego osoby niesamodzielne i niepełnosprawne w Dębicy

Od 1 lutego do 31 marca trwa dodatkowa rekrutacja osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych do programu „Wspierajmy Razem”. O dodatkową  rekrutację chętnych do wzięcia udziału w tym programie wystąpił Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy.

” Złożyliśmy dodatkowy wniosek o przydzielenie funduszy na ten projekt i 28 stycznia br. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie wyraził zgodę na dodatkową rekrutacje w ramach projektu „Wspierajmy razem’ – mówi Małgorzata Kędzior, dyrektor MOPS w Dębicy.

Celem programu skierowanego do osób niesamodzielnych lub niepełnosprawnych jest zwiększenie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych realizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej  w Dębicy .

„Zainteresowanych wsparciem w ramach sąsiedzkich usług opiekuńczych lub usług asystenckich prosimy o kontakt z kierownikiem administracyjnym Panią Agnieszką Krysiak tel. 14 670 50 06 wew. 128 w siedzibie MOPS w Dębicy lub kierownikiem merytorycznym Panią Renatą Plizgą tel. 14 681 61 66 Dom Seniora” – mówi Marzena Socha, zastępca dyrektora MOPS w Dębicy.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0