Previous
Next

Trzech kierowców straciło prawa jazdy i zostali ukarani mandatami w wysokości 1500 złotych

O 59 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 65-letni kierowca citroena. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dębiccy policjanci, podczas ubiegłego weekendu, za nadmierną prędkość zatrzymali prawa jazdy jeszcze dwóm innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Podczas weekendu na terenie powiatu dębickiego, trzech kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 65-letni mieszkaniec Lubeni, który kierując citroenem, jadąc w sobotę przez Pustków, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 59 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Również w sobotę, tym razem w Lipinach, policjanci zatrzymali prawo jazdy 30-letniej mieszkance Krynicy-Zdrój. Kobieta jechała skodą z prędkością 105 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania, był 29-letni mieszkaniec Lubziny, który w niedzielę w Brzeźnicy, w terenie zabudowanym, przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał osobowym suzuki mając na liczniku 106 km/h. Kierowcy stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące oraz zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 1500 zł oraz 13 punktami karnymi.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.