-->

Uczennice z Dębicy w gronie zwycięzców 41. Konkursu Uczniów Fryzjerstwa Wojewodztwa Podkarpackiego

Agnieszka Wyczałek z Branżowej Szkoły I Stopnia nr 2 w ZS nr 4 im. M. Kopernika w Dębicy i Elżbieta Zajechowska z Branżowej Szkoły I stopnia w Dębicy, Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie znalazły się w gronie zwycięzców 41. Konkursu Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, który 10 marca odbył się w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu,
W konkursie wzięło udział 34 pracowników młodocianych w zawodzie fryzjer, którzy rywalizowali w czterech konkurencjach fryzjerstwo damskie – (7 osób), fryzjerstwo męskie (2 osoby), fryzura z fal i pierścieni na mokro a`la Monreo (4 osoby), fryzura ślubna z długich włosów (21 osób).
I miejsce w najbardziej obleganiej podczas tego konkursu konkurencji indywidualnej: fryzura ślubna z długich włosów zajęła Agnieszka Wyczałek z Branżowej Szkoły I Stopnia nr 2 w ZS nr 4 im. M. Kopernika w Dębicy. W konkurencji fryzjerstwo damskie II miejsce zajęła również reprezentantka Dębicy Elżbieta Zajechowska z Branżowej Szkoły I stopnia w Dębicy, Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie. Obie uczennice, które w tym konkursie reprezentowały Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy kształcą się pod kierunkiem i opieką Wioletty Skóry, mistrza fryzjerskiego, członka Cechu Rzemiosł Różnych w Dębicy.
„Gratuluję zaangażowania, poświęconego czasu na przygotowanie się do konkursu wszystkim uczestniczkom , które reprezentowały Cech dębicki , w szczególności laureatkom , które zajęły miejsca na podium” – mówi  Katarzyna Matubowska, kierownik Biura Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0