UKS Kępa w II lidze. Siatkarze odebrali puchar i pamiątkowe medale

30 kwietnia na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Dębicy zawodnicy UKS Kępa MOSiR, którzy awansowali do II ligi piłki siatkowej mężczyzn, odebrali wywalczony podczas Turnieju Finałowego w Kobyłce puchar oraz pamiątkowe medale.

W spotkaniu z siatkarzami udział wziął burmistrz Mariusz Szewczyk, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy Marta Pawełko-Tokarz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Dębicy Mariusz Zając oraz prezes UKS Kępa MOSiR Dębica Piotr Mazur.

– Jeszcze raz gratuluję tego historycznego awansu. Dziękuję za dostarczenie wielu wspaniałych sportowych emocji i przeżyć kibicom, sympatykom klubu oraz mieszkańcom. Życzę kolejnych sukcesów i ogromnej satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.

Zawodnicy UKS Kępa Dębica pod koniec marca br. wywalczyli tytuł wicemistrza I Ligii Podkarpackiej w sezonie 2020/2021, dzięki czemu już na początku kwietnia mogli wziąć udział w Turnieju Półfinałowym o awans do II ligi piłki siatkowej mężczyzn, który odbył się w Krakowie. Zawodnicy zajęli drugie miejsce, tym samym awansując do Turnieju Finałowego w Kobyłce. Po rozegraniu finałowych meczy, zespół z Dębicy wywalczył wejście do II ligi piłki siatkowej mężczyzn.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi
Shares

Sorry, no related articles to display.