Uroczyste nadanie sztandaru działającej od blisko 100 lat OSP Zawada

To ważne dla strażaków z OSP Zawada i lokalnej społeczności wydarzenie miało odbyć się rok temu, dokładnie 4 maja, ale wówczas pandemia Covid-19 pokrzyżowała szyki druhom z zawadzkiej OSP. Założona w 1924 roku Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadzie 28 sierpnia otrzyma pierwszy w swojej 97 letniej historii sztandar.

Ten dzień i to ważne dla nas wydarzenie miało się odbyć rok temu, ale ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną 2020 roku nasze plany musiały ulec zmianie. Na szczęście teraz jest to już możliwe i możemy Was wszystkich: mieszkańców, przyjaciół, miłośników straży zaprosić na wielkie wydarzenie naszej jednostki i okolicy! Nadanie Sztandaru !!

Ten dzień będzie jednocześnie połączony z miło spędzonym czasem dla dzieci i dorosłych na pikniku. Dmuchańce dla najmłodszych , wata cukrowa, popcorn, gry i zabawy to tylko niektóre atrakcje dla tych którzy razem z nami będą świętować nadanie sztandaru naszej jednostce. Na zakończenie zabawa taneczna z zespołem Quatro!” – mówi Klaudia Drygaś z OSP Zawada.

Przeczytaj także:
Piękne dziewczyny z OSP Zawada na profesjonalnej sesji zdjęciowej do kalendarza

Podziel się z innymi
0Shares
0 0