Utrudnienia w ruchu w Pilźnie i Jodłowej

fot. Obraz Free-Photos z Pixabay 

6 sierpnia 2021 roku, na terenie gmin Pilzno i Jodłowa odbędzie się jeden z odcinków specjalnych XXX Rzeszowskiego Rajdu Samochodowego, organizowanego przez Automobilklub Rzeszowski. W związku z tym, że część dróg powiatowych i gminnych będzie wyłączona z ruchu, mogą wystąpić utrudnienia. Do kierujących apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

W piątek, o godz. 14:15 rozpoczyna się odcinek specjalny rajdu na terenie powiatu dębickiego. Trasa będzie przebiegać drogami gminy Pilzno i Jodłowa. Wystąpią utrudnienia w ruchu na drogach gminnych i powiatowych, które częściowo będą zamknięte.

Plan rajdu – Start Droga Powiatowa nr 1309R w miejscowowści Słotowa, dalej drogą gminną do przysiółka Za Górą do DP nr 1308R, następnie tą drogą do skrzyżowania z DP nr 1311R do miejscowości Zagórze. Stamtąd odcinkami DP nr 1311R i drogami gminnymi przez przysiółek Zadziale w kierunku miejscowości Dzwonowa i dalej DP nr 1311R do skrzyżowania z drogą gminną 106520R i tą drogą do miejscowości Jodłowa, do przecięcia DP nr 1310R. Stamtąd drogami gminnymi przez przysiółek Potoki i Działy w kierunku miejscowości Dębowa, gdzie przed skrzyżowaniem z DP nr 1313R będzie wyznaczona Meta – koniec odcinka. Łączna długość trasy odcinka specjalnego to 16,35 km. 

Trasa rajdu na terenie powiatu dębickiego zostanie zabezpieczona przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy oraz Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, jak również przez przedstawicieli służb organizatora.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi
0Shares
0 0