Uwaga Konkurs! Wygraj obiad w Dolinie Pstrąga! Wygrane to: zupa rakowa i pstrąg po machowsku oraz zupa cebulowa i naleśniki na słodko!

Zestaw złożony z zupy rakowej i pstrąga „po machowsku”? A może zupa cebulowa „pod pierzynką” i naleśniki na słodko? Restauracja Dolina Pstrąga położona w pięknej Machowej ogłasza konkurs dla Czytelników portalu ziemiadebicka.pl. Wystarczy odpowiedzieć na profilu FB ziemiadebicka.pl na pytanie: Jaka ryba widnieje na logo restauracji z Machowej? aby wziąć udział w losowaniu jednej z dwóch wymienionych nagród. Do każdej z nich przewidziana jest niespodzianka ufundowana przez firmę „Taurus”.

Odpowiedź prosimy zamieścić pod tym artykułem na FB naszego portalu. Konkurs trwa dziś do godziny 18.00. Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce jutro, w piątek o godzinie 12.00. Nagrody należy odebrać do niedzieli 24 maja 2020 roku w restauracji Dolina Pstrąga w Machowej.

Biorąc udział w konkursie, w przypadku wygranej, uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu i profilu FB ziemiadebicka.pl oraz zgadzają się na wykonanie fotografii podczas odbioru nagrody i jej publikację na portalu ziemiadebicka.pl oraz profilu FB portalu jak również na profilu FB Firmy „Taurus” oraz profilu FB i stronie internetowej Restauracji Dolina Pstrąga.

Zapraszamy do konkursu!

Powodzenia 🙂

Przeczytaj także: Pani Natalia Stanik odebrała wygraną w barze „Taurus” z rąk prezesa Firmy Stanisława Jarosza

Podziel się z innymi
0Shares
0 0 0