Uwaga! Niespodzianka dla osób biorących udział w konkursie Restauracji Dolina Pstrąga. W ten weekend zupa rakowa i pstrąg po machowsku taniej dla nich o 15 % !

Ogromne zainteresowanie konkursem gdzie wygraną był zestaw złożony z zupy rakowej oraz pstrąga po machowsku przerósł oczekiwania organizatorów. Post na profilu FB ziemiadebicka.pl dotarł do 10 350 użytkowników, a w konkursie udzielając poprawnej odpowiedzi wzięło udział 180 osób.

-Bardzo serdecznie zapraszamy w najbliższy weekend do Restauracji Dolina Pstrąga w Machowej – mówi prezes Stanisław Jarosz. Dla wszystkich osób, które brały udział w konkursie udzielamy 15 % rabatu na danie złożone z zupy rakowej oraz pstrąga po machowsku.

Promocja obowiązuje od dziś, czyli piątku 22 maja do niedzieli 24 maja i mogą z niej skorzystać ci wszyscy, którzy brali udział wczoraj w konkursie ogłoszonym przez Restaurację Dolina Pstrąga na portalu ziemiadebicka.pl

Organizatorzy bardzo proszą, aby ze względów organizacyjnych wcześniej telefonicznie rezerwować stolik dzwoniąc pod numer 14 627 00 28
lub 14 627 00 29.

Zapraszamy do Machowej i życzymy smacznego!

Podziel się z innymi
0Shares
0 0