Uwaga! Oszuści dalej działają!

Szanowni Państwo otrzymaliśmy informację, że w Gminie Dębica, pojawiły się osoby podające się za pracowników lub współpracowników Urzędu Gminy Dębica, którzy kontaktują się z wami i próbują umawiać się na spotkanie celem przeglądu instalacji i podpisania umowy na montaż fotowoltaiki.
Gmina Dębica nie wykonuje żadnych telefonów, nie wysyła też nikogo z Urzędu ani innych firm. Pod żadnym pozorem prosimy nie podpisywać umów w domu. Umowy i ankiety podpisywane są tylko i wyłącznie w Urzędzie Gminy Dębica przy upoważnionym pracowniku urzędu.

W Gminie Dębica aktualnie trwają spotkania informacyjne dla mieszkańców w budynkach użyteczności publicznej, na których dowiedzą się Państwo o szczegółach dofinansowania. Najbliższe spotkania odbędą się jutro (14.07.2021 r.) w Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej i w Domu Kultury w Braciejowej. Pozostałe terminy spotkań na plakacie poniżej.

W kolejnym etapie czyli po zakończeniu wszystkich spotkań wykonane zostaną analizy technicznych możliwości montażu instalacji OZE przez firmę, z którą mieszkaniec podpisze stosowną umowę. Termin przeprowadzania inspekcji technicznych to sierpień i wrzesień bieżącego roku.

Prosimy o poinformowanie o tej próbie oszustwa swoich sąsiadów, bliskich i znajomych. Zalecamy o ostrożność szczególnie przy prośbach o wpłatę jakichkolwiek środków finansowych, a wszelkie takie sytuacje prosimy zgłaszać odpowiednim służbom.

Pamiętaj!!! Umowy podpisuj tylko w Urzędzie Gminy Dębica! Jeżeli masz wątpliwości co do wiarygodności firmy, która przeprowadza inspekcję techniczną zadzwoń pod numer tel. 14 680 33 23.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0