-->

W Latoszynie Zdroju wkrótce napijesz się kawy, zjesz ciastko i zamówisz hamburgera. Niebawem będzie też można przenocować i kupić unikalne uzdrowiskowe kubeczki

W Latoszynie Zdroju oprócz systematycznie poszerzanej oferty leczniczej będzie można skorzystać także z oferty gastronomicznej. Już od maja br. będzie można tutaj napić się kawy, zjeść ciastko i zamówić hamburgera czy hot-doga. W medycznej ofercie uzdrowiska pojawią się także nieobecne dotychczas usługi inhalacyjne.

„Mamy zaszczyt ogłosić, że gastronomią we wspaniałym miejscu jakim jest Latoszyn Zdrój zajmie się Steakhouse i Cukiernia Bassara. Od maja będziecie mogli napić się pysznej kawy, zjeść słodkości od mojej Siostrzyczki i posilić się bogatą gamą Street Food w najlepszym wykonaniu 🙂 Dziękujemy Gminie Dębica i Uzdrowisku Latoszyn za tą możliwość. Zapraszamy !!” – napisał na swoim profilu FB Piotr Bassara, właściciel Steakhouse.

Przy uzdrowisku w specjalnej przyczepie gastronomicznej – food trucku – będzie można kupić kawę, ciastko, lody, hamburgera lub hot-doga. W ofercie znajda się także pamiątki z Latoszyna Zdroju takie jak m.in. kubki.

Już są dostępne w sprzedaży pamiątkowe kubeczki z Latoszyna Zdroju w cenie 20 zł. Zamówienia można składać pod adresem reklama@gryfmedia.pl

Niebawem rozpoczniemy przygotowania związane z uruchomieniem usług gastronomicznych na terenie Latoszyna Zdroju. W pobliżu parkingu, obok Pijalni Wód postawione zostaną stoliki z krzesłami pod parasolami. Do dyspozycji osób odwiedzających Park Zdrojowy będzie food-truck w którym będzie można kupić kawę, herbatę, ciastka, lody czy hamburgery i hot-dogi” – mówi Paweł Wolicki, prezes Latoszyna Zdroju.

Od maja ma być także otwarta Pijalnia Wód na terenie Parku Zdrojowego. Każdy będzie mógł się tutaj nieodpłatnie napić wody. Nie będą pobierane opłaty za wodę, ale mile widziane będą dobrowolne datki za korzystanie z niej.

To nie koniec inwestycji jakie planowane są w najbliższym czasie.
Na terenie basenu, na antresoli zamontowane zostaną dwie sauny na podczerwień, a oferta usług medycznych uzdrowiska zostanie poszerzona o usługi inhalacyjne.

Zakupiono dla naszej placówki kilka nowych urządzeń. Wśród nich znalazły się m.in cztery inhalatory. Trzy z nich to inhalatory ultradźwiękowe, natomiast jeden to jedyny na chwilę obecną w Dębicy inhalator douszny służący do leczenia ucha środkowego. Najbliższa placówka, która posiada taki sprzęt znajduje się w Rzeszowie. Z tych inhalatorów ze zleceniem lekarza laryngologa będą mogli korzystać (np. zamiast z leczenia farmakologicznego) pacjenci, którzy mają problemy astmatyczne, alergiczne czy płucne” – mówi Magdalena Nowak z Zakładu Rehabilitacji Latoszyna Zdroju.

W niedalekiej przyszłości kuracjusze Latoszyna Zdroju będą mogli skorzystać z noclegów w sąsiedztwie uzdrowiska. W Podgrodziu powstanie kilka domków w stylu galicyjskim w których będzie można wykupić noclegi.

MMC

Podziel się z innymi
0Shares
0 0