Tragiczny weekend. Na podkarpackich drogach zginęło trzech motocyklistów

Miejsce Tragicznego wypadku w Pantalowicach

Niestety tragiczny okazał się bilans minionego weekendu. W wypadkach na podkarpackich drogach trzech motocyklistów. Do pierwszego z tych tragicznych zdarzeń doszło w sobotę, w powiecie przeworskim, dwa kolejne miały miejsce wczoraj, w powiecie dębickim i jarosławskim.

W sobotę, przeworscy policjanci pracowali na miejscu pierwszego z tych tragicznych zdarzeń. Przed godz. 18, w Pantalowicach, kierujący motocyklem marki Yamaha, najechał na tył przyczepy ciągnika rolniczego. 22-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mimo udzielonej pomocy, mężczyzna zmarł w szpitalu.

W niedzielę w Przeczycy motocyklista uderzył w barierki mostu. Fot. OSP Brzostek

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 13, w Przeczycy, w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalono 23-latek, kierujący motocyklem marki honda, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w barierki mostu. Mężczyzna zginął na miejscu.

Niespełna pięć godzin później, około godz. 18, w Wietlinie w powiecie jarosławskim, kierujący oplem, najprawdopodobniej nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego przed nim motocyklisty. W wyniku uderzenia motocyklista wpadł do rowu. 26-letni motocyklista zginął na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratorów wyjaśniać będą okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0